Test z wiedzy o Bolesławie Chrobrym i jego czasach

Drodzy uczniowie!
Naszą szkolną tradycją związaną z obchodami Dni Patrona Szkoły jest test historyczny z wiedzy o czasach wczesnopiastowskich. Zapraszamy – pomimo kolejnego lockdownu – do udziału w zabawie.

Test przeprowadzony zostanie dla chętnych uczniów. Link do testu zostanie opublikowany na stronie facebookowej szkoły, 28 kwietnia.

chrobry matejko 800x500 c

Od 21 kwietnia będziemy publikowali filmy dotyczące czasów Bolesława Chrobrego. Nie przegapcie ich, na pewno przydadzą się do zdobycia wiedzy potrzebnej w trakcie testu.
Uczniowie, którzy będą mieli najlepsze wyniki zostaną wyróżnieni ocenami z historii: celującą, bardzo dobrą, dobrą i nagrodami rzeczowymi.

Pozdrowienia- Nauczyciele historii