Szkolenie dla techników instalacji sanitarnej

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych.

mitsubishi1
mitsubishi2


Podczas szkolenia przedstawiciel firmy omawiał działanie różnych produktów (klimatyzatorów) oraz zapoznawał uczniów ze sposobami sterowania tymi urządzeniami.
Wśród fachowych pojęć, dla laików brzmiących jak magia, pojawiło się np. określenie: "zastosowanie zaworu czterodrogowego w obiegu zarówno chłodniczym jak i grzewczym" - zupełnie jasne i fasycnujące dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technik inżynierii sanitarnej oraz słuchaczy kursu monter sieci i instalacji sanitarnych.

 

Fotorelacja

Tagi: monter sieci i urządzeń sanitarnych, technik inżynierii sanitarnej jedyne w Wielkopolsce fach fachowiec wysoko opłacany

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design