Regularnie odwiedzamy targi branżowe

Nasi uczniowie biorą udział w wycieczkach na targi branżowe, zgodnie z zawodami i profilami klas, w których są kształceni:

drema

DREMA/ Furnica/ Sofab to inicjatywy mające na celu prezentację firm działających w sektorze leśnym, drzewnym i meblarskim. W ostatnim dniu targów odbywa się wręczenie nagród laureatom konkursu "Wyczarowane z drewna", w którym nasi uczniowie bardzo często odnoszą sukcesy.

budma logo

Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

gardenia

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia.

 

 

Tagi: Budma, drema gardenia targi tehnikum branżowa szkoła

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design