Osiągnięcia uczniów

Kształcimy Mistrzów Złotej Kielni

Puchar zostaje w Poznaniu. Rok temu nasz uczeń - Patryk Ostrowski - zdobył pierwsze miejsce w Turnieju Budowlanym Złota Kielnia w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, za co zwolniony został z egzaminu zawodowego, a ponadto otrzymał cenne nagrody oraz puchar.

Adrian Zlota kielnia

W tym roku, 2 lutego, po raz kolejny udowodniliśmy, że najlepszy „instalator” jest z Poznania i to ponownie z naszej szkoły! Adrianowi Ciesielskiemu z klasy 3bdz nie dość, że udało się wyrównać wynik Patryka, to dodatkowo poprawił go, zdobywając nagrodę specjalną za uzyskanie najwyższego wyniku wśród wszystkich finalistów konkursu (których było 42). Puchar jest znowu nasz i łatwo go nie oddamy! Gratulujemy Adrianowi, ale także nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesu ucznia.
Fotogaleria

 

Tags: turniej, monter sieci i urządzeń sanitarnych, nagroda, Budma,

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design