Osiągnięcia uczniów

Ernest nagrodzony na targach Drema!

W dniu 14. 09. 2018 r. podczas targów Drema-Furnica ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu "Wyczarowane z drewna" organizowanego przez wydawnictwo Inwestor. Trzecie miejsce zajął uczeń klasy III dT Ernest Sowiński za pracę "Ochronniki słuchu". W kategorii szkół zajęliśmy III miejsce. Nagrodą dla szkoły był bon towarowy na sumę 3260 zł, za który zakupiono elektronarzędzia firmy "Hitachi", które przekazano warsztatom szkolnym.

nagroda ZSBD

  W bieżącym roku szkołę reprezentowało 6 prac:
1. Żelazko
    WYKONAŁ: Radosław Kropaczewski kl IV dfT
    2. Frezarka dolnowrzecionowa
    WYKONAŁ: Maciej Roj kl IV dfT
    3. Czajnik
    WYKONAŁ: Hubert  Szelc kl IV dfT
    4. Prostownica do włosów
    WYKONAŁA: Weronika Fronczak kl III dT    
    5. Kuchenka gazowa
    WYKONAŁ: Bartosz Sowiński kl III dT    
    6. Ochronniki słuchu
    WYKONAŁ: Ernest Sowiński  kl III dT

 

     Prace wykonano z drewna za pomocą obróbki ręcznej oraz maszynowej (piłowanie, struganie, toczenie oraz szlifowanie). Z radością informujemy, że praca „Ochronniki słuchu” uzyskała wyróżnienie. Jej autor otrzymał w nagrodę elektronarzędzia firmy Hitachi o wartości 850 zł oraz dyplom. Pozostali nasi uczniowie otrzymali upominki i dyplomy. Wystawa prac uczestników oraz ogłoszenie wyników konkursu odbyło się podczas targów „Drema – Furnica” w dniu 14 września 2018. Na zdjęciach zaprezentowano prace naszych uczniów oraz moment ogłoszenia wyników i wręczenia nagród.
W klasyfikacji szkól zajęliśmy trzecie miejsce w skali kraju  otrzymaliśmy talon na zakup elektronarzędzi o wartości 3260zł.
Fotorelacja

Tagi: technik technologii drewna, drzewiarz technikum wyczarowane z drewna drema technikum drzewne

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design