Monter EXPO na Targach Edukacyjnych w Poznaniu!

Z przyjemnością informujemy, że na tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych w Poznaniu znajdzie się także stoisko projektu Monter EXPO!

monter EXPO stoisko

W dniach 11-13 marca 2022 r. W hali nr 5 na stoisku nr 156 Monter Expo będzie okazja zapoznać się z zupełnie nowymi zawodami:


- monter konstrukcji targowo-wystawienniczych
- technik obsługi przemysłu targowo-wystawienniczego,
których kształcenie rozpoczynamy w naszej szkole od września 2022 jako pierwsi w Europie.

Idea utworzenia i wprowadzenia do klasyfikacji nowych zawodów powstała z inicjatywy Polskiej Izby Przemysłu Targowego, w odpowiedzi na olbrzymie zapotrzebowanie rynku pracy na fachowców o takich kwalifikacjach.
Jako Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną i zawodową oraz świetnie wyposażonymi warsztatami szkolnymi, gotowymi do rozpoczęcia kształcenia w nowych zawodach zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy projekcie Monter EXPO.


Do zobaczenia!

Tagi: Monter EXPO

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design