• Start
  • Samorząd Uczniowski

Dzień Reprezentacji Polski w ZSBD

Mundial w Katarze tuż, tuż! Nasi reprezentanci swój pierwszy mecz rozegrają we wtorek 22 listopada z reprezentacją Meksyku. Z tej okazji - Samorząd Uczniowski organizuje Dzień Reprezentacji Polski. Chcielibyśmy tego dnia zaprosić wszystkich zagorzałych kibiców do wspólnej zabawy. 

dzien reprezentacji polski

Tagi: piłka nożna

Czytaj więcej: Dzień Reprezentacji Polski w ZSBD

Serce dla Lwowa

Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę darów dla Polaków zamieszkałych w Ukrainie. Dary przekazane zostaną do Poznańskiego Oddziału Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich, które z kolei przekaże je dzieciom, osobom chorym, samotnym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej – naszym rodakom żyjącym poza granicami Polski.

Zbieramy (nowe – trafią do paczek świątecznych):

Czytaj więcej: Serce dla Lwowa

"Rośliny w naszych domach" - konkurs foto

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Rośliny w naszych domach”. Rośliny na balkonie, tarasie, parapecie, stoliku przy łóżku i w innych miejscach w naszych domach. Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Przedsięwzięcie pod nazwą „Strefy zieleni w szkole i w domu”, realizowane jest w ramach projektu w konkursie Fundusz Samorządów Uczniowskich.

Zrzut ekranu 2022 05 09 135605

Więcej o konkursie

Czytaj więcej: "Rośliny w naszych domach" - konkurs foto

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design