• Start
  • Samorząd Uczniowski

"Portrety Drzew" - gratulujemy zwycięzcom!

Na wstępie bardzo przepraszamy za początkowe problemy z ogłoszeniem zwycięzców konkursu.

Konkurs zorganizowany został przez Samorząd Uczniowski ZSB-D w ramach projektu "Fundusz Samorządów Uczniowskich" prowadzonego przez Miasto Poznań

LOGO POZNAN

Dziękujemy za wszystkie piękne prace, które napłynęły do nas na konkurs plastyczny "Portrety Drzew". Spośród wszystkich prac jury wybrało 10 najlepszych. Oceniano przede wszystkim celność odpowiedzi na temat konkursu, walory artystyczne i wkład pracy autorów. Wybór okazał się trudny, gdyż poziom był wyrównany. W skład jury wchodzili: pani Elżbieta Hańca - nauczycielka teoretycznych przedmiotów budowlanych i plastyki, pani Emilia Karczewska-Kaczmarek - plastyk, oraz Norbert Wojna - Przewodniczący SU ZSB-D.

Z wybranej przez jury dziesiątki, zgodnie z regulaminem wybraliście 3 najlepsze Waszym zdaniem prace. Głosowanie publiczności odbywało się na szkolnym profilu FB za pomocą facebookowych reakcji. Oto wyniki:

portrety drzew wyniki

Czytaj więcej: "Portrety Drzew" - gratulujemy zwycięzcom!

Góra Grosza za nami!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w XXIII edycji "Góry Grosza"! Samorząd Uczniowski zakończył akcję - dla Towarzystwa Nasz Dom zebraliśmy blisko 60 kilogramów monet o wartości 1037 złotych i 33 groszy!

góra grosza

Tagi: zsbd pomaga, góra grosza

Czytaj więcej: Góra Grosza za nami!

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design