Pomóżmy afgańskim uchodźcom!

Szkolne Koło Wolontariatu zachęca do zaangażowania się w kolejną akcję charytatywną całą szkolną społeczność!

Wyobraź sobie, że żyjesz w kraju, w którym każdego dnia Ty i Twoi najbliżsi mogą zostać zabici, prócz tego nie zawsze masz co jeść i pić. Gdy pojawia się możliwość ucieczki, by chronić siebie i bliskich, pakujesz całe swoje życie do jednej walizki i jedziesz w nieznane...Takimi osobami są afgańscy uchodźcy, których Poznań przyjął na kilka miesięcy. Jednak cały czas ci ludzie potrzebują naszego wsparcia. Czy podzielisz się tym co masz? Nie musisz być bogaty, by się dzielić!

logo


Potrzebne są: kremy do rąk, kremy do twarzy, balsamy do ciała, kremy do ciała dla dzieci, słoiczki żywieniowe dla dzieci, suszone owoce.
W dniu 18.11.2021 ruszamy z akcją zbiórki dla naszych afgańskich gości. Wierzymy, że i Ty do nas dołączysz!
Dary można przynosić do portierni i wkładać do specjalnie do tego przygotowanego koszyka.
Liczy się najmniejszy gest, tak łatwo jest pomagać!

Tagi: zsbdpomaga wolontariat szkolny wolontariat

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design