Złote Technikum 2016

Nasze Technikum otrzymało wyróżnienie „Złota Szkoła 2016” ! Technikum  Budowlano-Drzewnych w Poznaniu zajęło I miejsce w Wielkopolsce w Rankingu Egzaminów Zawodowych 2016 miesięcznika „Perspektywy”!


Technikum Budowlano - Drzewne, wchodzące w skład Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych im. Bolesława Chrobrego, zajęło w tym roku I miejsce w Wielkopolsce, a V w skali kraju w renomowanym rankingu, poświadczającym wysoki poziom kształcenia. Spośród ubiegłorocznych absolwentów zdających egzaminy zawodowe szczególnie wyróżnili się technicy architektury krajobrazu, którzy uzyskali najlepsze wyniki w Polsce! Swój sukces zawdzięczają własnej pasji i motywacji do nauki oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, świetnie zorganizowanych zajęciom teoretycznym i praktycznym. Sami podkreślają przyjazną atmosferę panującą w szkole, sprzyjającą zdobywaniu wiedzy. Ponadto w szkole można zdobyć inne poszukiwane na rynku pracy zawody: technik budownictwa, technik technologii drewna i technik instalacji sanitarnych. Absolwenci bez trudu znajdują zatrudnienie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Od nowego roku szkolnego Zespół Szkół Budowlano – Drzewnych zamierza poszerzyć swoja ofertę edukacyjną o klasy kształcące w zawodach technik gazownictwa i technik renowacji elementów architektury.

 

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design