Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Zajęcia w mobilnej pracowni GROHE

W dniach 4-5 grudnia 2023 roku, dzięki uprzejmości firmy GROHE, uczniowie naszej szkoły kształcący się zawodach instalacyjnych mieli niepowtarzalną okazję korzystać z mobilnej pracowni GROHE.Uczniowie uczestniczyli w pokazach i prelekcjach, prowadzonych przez fachowców z firmy będącej liderem w branży, mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Dla naszych uczniów to nie tylko lekcje, ale również ogromna szansa rozwoju!  Dzięki tym niezwykłym zajęciom, przeprowadzonym w niebanalnych warunkach mogli oni poszerzyć swoją wiedzę, co z pewnością wpłynie na ich przyszłość zawodową. 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu organizacyjnego tego przedsięwzięcia! 

Opublikowano: 11 grudzień 2023