Ułatwienia dostępu

Skip to main content

„ZSB-D czyta, czyli kącik czytelniczy w bibliotece szkolnej”

W ramach projektu „ZSB-D czyta, czyli kącik czytelniczy w bibliotece szkolnej” realizowanego z wykorzystaniem środków pozyskanych w konkursie Fundusz Samorządów Uczniowskich, którego organizatorem jest Miasto Poznań, 29.04.2024 r. - w poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie kącika czytelniczego. 

O godzinie 15:50, tuż po uroczystym przecięciu przez przedstawicielkę Samorządu Uczniowskiego wstęgi w bibliotece rozpoczęło się spotkanie autorskie z pisarką, p. Anna Szafrańską. Uczestniczyli w nim miłośnicy i miłośniczki książek, którzy zadawali mnóstwo pytań. Rozmowę prowadził Kacper z kl. 2 dL, a przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego, Amelia i Małgorzata z kl. 3 dL, zadbały o oprawę spotkania. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, nauczycielom i uczniom, zaangażowanym w realizację projektu, a pani Annie za odpowiedzi na nurtujące młodzież pytania oraz dary książkowe. Będą zapewne rozchwytywanym nabytkiem księgozbioru bibliotecznego.
Od momentu otwarcia kącika, będzie można również korzystać na miejscu w bibliotece z czytników ebooków Kindle. Znajdują się na nich książki w formacie mobi ufundowane przez Radę Rodziców w ramach tego samego projektu oraz wiele lektur szklonych.

Fotorelacja

Opublikowano: 30 kwiecień 2024