• Start
  • Wolontariat szkolny

Szlachetna Paczka - możemy wesprzeć rodziny z Junikowa

Trwa kolejna edycja akcji Szlachetna Paczka. Jak dotąd nie mieliśmy okazji, jako społeczność szkolna, wziąć w niej udziału.

W tym roku również pomagamy Rodzinom, które znalazły się w tragicznej sytuacji. Ogrom potrzeb jest porażający. Są to rodziny, które potrzebują żywności oraz ubrań by przetrwać ten ciężki dla nich czas, by odbić się od dna. Akcja Szlachetna Paczka ma na celu objąć jak największą liczbę potrzebujących. Niestety, Darczyńców jest mniej niż w latach ubiegłych i nie każda potrzebująca rodzina otrzyma pomoc.

logotyp szlachetnapaczka poziom czerwone na bialym

Tagi: zsbdpomaga szlachetna paczka

Czytaj więcej: Szlachetna Paczka - możemy wesprzeć rodziny z Junikowa

Szkolny Budżet Obywatelski w ZSBD

Szkolny Budżet Obywatelski w ZSBD

Nasza szkoła bierze udział w tegorocznej edycji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, czyli elementu przedsięwzięcia „DziałaMY! Program rozwoju edukacji obywatelskiej w Poznaniu”. Umożliwia to uczniom składanie projektów, które mogą być zrealizowane na rzecz szkoły z funduszy Miasta Poznań. Zachęcamy do udziału!

działaMY

Zasady:

Czytaj więcej: Szkolny Budżet Obywatelski w ZSBD

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design