Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Podziękowania od organizatorów Szlachetnej Paczki

Drodzy!

Miło nam poinformować, że na ręcę wolontariuszki, pani Emilii Podgórskiej złożone zostały podziękowania od obdarowanej przez was w ramach akcji "Szlachetna Paczka" rodziny pana Hieronima.

Przekazujemy Wam treść podziękowań:

"Drogi Darczyńco, Droga Darczyńczyni!
Weekend Cudów, czyli weekend przekazania prezentów Rodzinie za nami.
Dzięki Tobie mogliśmy kolejny raz odwiedzić i wesprzeć tysiące najbardziej potrzebujących. Pomagając Rodzinom, niosąc razem mądrą pomoc, zmieniamy nie tylko ich życie, ale też często również nasz świat. Pozwalamy sobie na zatrzymanie, popatrzenie na innych z nadzieją i większą empatią. Bo przecież zmieniając wiele małych światów, zmieniamy nasz wspólny świat!
Dziękujemy, że jesteś i że pomagasz zmieniać świat na dobre.
Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Poniżej przeczytasz jakie były wrażenia Rodziny (Pan Hieronim) oraz słowa Wolontariusza, Wolontariuszki z Weekendu Cudów.
Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki
Weekend dla pana Hieronima rozpoczął się bardzo pozytywnie w momencie kiedy rozmawialiśmy paczkowe podarunki. Mężczyzna był bardzo szczęśliwy z otrzymanej patelni, jedzenia i środków czystości. Gdy zobaczył bony do galerii KingCross o znacznej kwocie, to był w szoku. Zabrakło słów jak ma opisać swoje szczęście. Przekazuje ogromną wdzięczność za tak hojne wsparcie. Nie spodziewał się, że spotka go aż takie szczęście. A gdy na koniec otworzył upominek - ulubiony model samolotu do składania, uśmiechnął się od ucha do ucha -spełniło się jego marzenie.Cieszył się z każdej podarowanej rzeczy.
Słowo od Wolontariusza
Nie mam odpowiednich słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Was oraz wszystkich osób, które pomogły w przygotowaniu paczki dla pana Hieronima. To była wzruszająca dla mnie wizyta podczas tegorocznego weekendu cudów. I tak właśnie patrząc na niego, widziałem ten cud w jego oczach a wszystko to dzięki Państwu! Życzę Wam dużo zdrowia, samych radosnych chwil oraz nadal tak ogromnego i otwartego serca na innych! Bardzo dziękuję za wszystko co zrobiliście."